PradžiaPageidavimų sąrašas (0)PaskyraKrepšelisAtsiskaityti

Apie mus

Sveiki!

Trumpa Ekoturgelis.LT istorija.
Ūkio įkūrėjas - Vincentas Čiulada. Ūkis buvo įkurtas dar 1991 metais, Vincentui atgavus tėvų žemę Kaišiadorių rajone, Būdelių kraštovaizdžio draustinyje, ir pradėjus ūkininkauti. 1992 m. rudenį buvo įveistas daugiau nei 1 hektaro sodas, kur buvo pasodinta dešimt skirtingų veislių obeliačių, šešių veislių kriaušaičių ir kelių veislių slyvaičių ir vyšnaičių. Ūkis įsikūrės atokioje vietoje, toli nuo didelių plentų ar pramonės objektų. Į ūkį vedančiu vieškeliu per dieną pravažiuoja vos vienas- kitas automobilis.

Ūkio įkūrėjas V. Čiulada savo įveistame sode

Pirmąjį, VŠĮ EKOAGROS pereinamojo laikotarpio  išduotą ekologino ūkininkavimo sertifikatą ūkis gavo dar 2007 metais:

Pirmasis VŠĮ EKOAGROS išduotas pereinamojo laikotarpio ekologinio ūkio sertifikatas

Ūkio įkurėjui mirus, Vincento pradėtus darbus tęsia jo vaikai, perėmę visą jo turėtą patirtį, ir tęsiantys ekologinio ūkininkavimo tradiciją.

2018m. VŠĮ EKOAGROS išduotas ekologinio ūkio sertifikatas

2019m. VŠĮ EKOAGROS išduotas ekologinio ūkio sertifikatas

Nors esame miesto žmonės, atsigręžę kaimą, kaimo darbai mums ne naujiena - visą vaikystę praleidome dirbami tėčio ūkyje. Ką buvome pamiršę, nemokėjome ar nežinojome - išmokome iš savo klaidų ir bandymų, o taip pat patirties sėmėmės gilindami žinias Ekologinio ūkininkaviom pagrindų kursuose, Ūkininkavimo pagrindų mokymuose. Galiojančius ekologiniams ūkiams išduotų ekologinio ūkininkavimo sertifikatus galima patikrinti jus išdavusios VšĮ Ekoagros puslapyje

Anksčiau ūkyje užauginta produkcija būdavo realizuojama aplinkinių rajonų - Kaišiadorių ir Vilniaus rajonų turgavietėse, taip pat būdavo prekiaujama mobilioje turgavietėje. Norėdami išplėsti savo užaugintos produkcijos geografiją, sukūrėme šią elektroninę parduotuvę, ir dabar galime pasiūlyti savo produkciją ne tik aplinkinių rajonų gyventojams, bet ir kiekvienam Lietuvos gyventojui, kur tik yra paštomatas ar važiuoja kurjeriai. O kurjieriai važiuoja visur :)

Dauguma mūsų svetainėje parduodamų produktų yra ekologiški. Kadangi ūkis nėra didelis, siūlome ir kituose ūkiuose - tiek ekologiniuose, tiek įprastuose išaugintų žemės ūkio produktų. Įprastuose ūkiuose užaugintą produkciją kruopščiai atsirenkame - siūlome tik tokius produktus, kurios dedame ir į savo lėkštę. Juk yra nemažai augintojų - diedukų ir močiučių, augina ekologišką žemės ūkio produkciją, bet neturi jokių sertifikatų. Tokią produkciją praduodame kaip įprastinę. Ekologiškuose ūkiose užauginta produkciją žymime ekologiško produkto logotipais:

    

Šiuo metu svetainėje yra tik pagrindiniai praėjusių ir šių metų derliaus produktai. Bėgant laikui, produktų atsiras vis daugiau ir daugiau. Norėdami gauti naujienas, galite susikurti paskyrą užsiregistruodami ir užsisakydami naujienlaiškį. Taip Jus pasieks visa naujausia informacija apie naujausias mūsų prekes.
Arba galite palikti mums žinutę užpildę formą, ir mes Jus informuosime apie visas naujienas.

Mus galite rasti ir Facebook.